Kosmetolog

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem dostępnej, nowoczesnej aparatury (HiFu, Zaffiro, Onda, Fotona, i inne)
  • Indywidualne podejście do Pacjenta, dobór odpowiednich zabiegów, narzędzi i preparatów zgodnie z preferencjami Pacjenta, a także rodzajem skóry
  • Przeprowadzenie dokładnego wywiadu podczas przyjęcia Pacjenta oraz z budowanie długoterminowej relacji z Pacjentem
  • Odpowiedzialność za stan zdrowia oraz satysfakcję Pacjenta
  • Nienaganna dbałość o stanowisko pracy, osprzęt oraz odpowiednie gospodarowanie dostępnymi materiałami
  • Udzielanie porad dotyczących pielęgnacji, budowanie planu pielęgnacji / zabiegów
  • Dbanie o dokumentację medyczną oraz prowadzenie karty Pacjenta
  • Wsparcie pozostałego personelem kliniki i działanie na rzecz wspólnego celu

Co oferujemy

  • Pracę na pełen etat, warunki współpracy dostosowane do potrzeb
  • Pracę z najwyższej jakości sprzętem oraz w klinice o standardzie premium
  • Konkurencyjne i atrakcyjne wynagrodzenie pakietowe (podstawa i premia od wykonywanych zabiegów)
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy w energicznym i prężnie działającym zespole
  • Wysokiej klasy szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, ukończone studia licencjackie z zakresu kosmetologii
  • Doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, w tym konieczne przy użyciu aparatury (najlepiej pokrywające się z maszynami wykorzystywanymi w SkyClinic)
  • Wysoka kultura osobista, doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, chęć szkolenia i poszerzania wiedzy
  • Profesjonalne podejście do Pacjenta i jego potrzeb
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiająca swobodne porozumiewanie się z Pacjentem
  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop