Specjalista ds. sprzedaży usług medycznych

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż zabiegów premium z zakresu medycyny estetycznej i transplantacji włosów
  • Codzienny kontakt z pacjentami kliniki- przez telefon (40%), czat i email (20%), bezpośrednio (40%)
  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi pacjenta premium
  • Aktywna współpraca z personelem kliniki (lekarze, zespoły medyczne, administracja)
  • Realizacja planów sprzedażowych

Co oferujemy

  • Praca na podstawie umowy o pracę z rozbudowanym systemem premiowym, dającym realne możliwości osiągania bardzo wysokich premii sprzedażowych
  • Elastyczne godziny pracy (startujemy pomiędzy 9:00 a 11:00)
  • Bazę pacjentów (nie pozyskujesz ich samodzielnie)
  • Pełen pakiet szkoleń produktowych i systemowych, które przygotują Cię do wykonywania obowiązków
  • Po okresie próbnym praca w trybie hybrydowym (1 dzień HO+ 4 dni stacjonarne)
  • Duże zniżki na zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w naszej klinice

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, najlepiej telefonicznej (warunek konieczny)
  • Nastawienie na osiąganie wysokich wyników sprzedażowych a tym samym wysokich premii
  • Łatwość w komunikacji, pewność siebie i dynamika w działaniu
  • Gotowość do prowadzenia efektywnych rozmów handlowych
  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły związane z obsługą wewnętrznych systemów, planowaniem zabiegów
  • Mile widziane zainteresowanie tematami z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop